Kolczyki

Sort by

Kategorie
Cena

Kobiety uwielbiają kolczyki. Jeżeli chodzi o biżuterię, to są one najczęściej wybieranym. Zazwyczaj odzwierciedlają uczucia, mogą stanowić podziękowanie lub inspirację. Dobrze dobrane potrafią podkreślić kobiecą twarz, a jednocześnie stanowić uzupełnienie każdej stylizacji. Kolczyki mają za zadanie podkreślić kobiecość oraz charakter osoby, która je nosi. 

Cieszą się popularnością wśród pań, bez względu na to, z jakiego materiału zostały wykonane. Najbardziej popularne są modele wyprodukowane ze szlachetnych kruszców, ale od niedawna sztuczne ozdoby są wyjątkowym hitem. Najistotniejsze jest to, aby ich styl i kształt był idealnie dopasowany do kobiecej twarzy. Delikatne kolczyki sprawdzają się idealnie w codziennych stylizacjach, a te, ozdobione kamieniami, stają się doskonałym zwieńczeniem wieczornej kreacji.

W naszym asortymencie znajdziesz świetne propozycje dla kobiet w każdym wieku. Proponujemy kolczyki długie, wiszące (tzw. chwosty) oraz sztyfty, srebrne oraz w kolorze złota. Sprawdzą się idealnie w codziennych sytuacjach, jak i podczas oficjalnych wyjść. Warte uwagi są wykonane ze stali chirurgicznej, które są idealnym zamiennikiem złotych kolczyków i na pierwszy rzut oka nie można ich od siebie odróżnić.